Logo
  • Reda

    Zbożowa 10

  • biuro@roletymakrol.pl

    Zadaj pytanie

Zadzwoń teraz!

+48 510 858 322

Firma MakRol oferuje profesjonalne serwisowanie i naprawę żaluzji oraz rolet wewnętrznych i zewnętrznych każdego rodzaju. Otaczamy naszych klientów opieką gwarancyjną oraz pogwarancyjną.

Nasze usługi obejmują kompleksowe naprawy wraz z demontażem i ponownym montażem wszelkich systemów dekoracji okiennych tej kategorii, jak również drobne działania serwisowe u klienta.
W zależności od potrzeb i stanu technicznego dekoracji, nasz pracownik ocenia, czy rolety i żaluzje trzeba zabrać do serwisu na dłuższą naprawę, czy też istnieje możliwość wykonania jej na miejscu w krótkim czasie. Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zakresu naprawy, a klient zawsze jest informowany o kwocie do zapłaty jeszcze przed wykonaniem usługi. Naprawiamy systemy dekoracji okiennych wewnętrznych i zewnetrznych wszelkiego rodzaju.

Każdy serwis zapewnia dokładne sprawdzenie mechanizmu dekoracji, smarowanie elementów mechanicznych oraz wymianę elementów zużywalnych, a także wymianę wszelkich elementów mechanizmu, które są uszkodzone bądź niesprawne.